FAZA GRUPOWA - TYDZIEN #9 |
Autor |
Wiadomość |
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2021-05-08, 16:58 FAZA GRUPOWA - TYDZIEN #9
|
|
|
GRUPA A
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Janusz Pogoda |
41 |
487,697 |
01:07:51 |
04:57 |
5256 |
2401,357 |
M |
2 |
Artur Zalewski |
41 |
524,3 |
48:29:39 |
05:33 |
2228 |
1719,22 |
M |
3 |
Przemek Kopiec |
41 |
424,84 |
41:11:03 |
05:49 |
7838 |
1656,29 |
M |
4 |
Tomasz Przybylski SO |
13 |
192,16 |
15:08:19 |
04:44 |
739 |
1070,38 |
M |
5 |
Olek Sułkowski |
30 |
270,49 |
25:13:19 |
05:36 |
1868 |
846,4 |
M |
6 |
Aneta Hanusz |
25 |
198,45 |
19:42:53 |
05:58 |
883,13 |
484,45 |
K |
7 |
Mariola C-upiał |
15 |
143,4 |
24:13:09 |
10:08 |
2963 |
255,8 |
K |
8 |
Kasia Miszczak |
13 |
116,47 |
15:50:20 |
08:10 |
1892 |
228,79 |
K |
GRUPA B
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Karol Ryszka |
27 |
341,639 |
27:10:4 |
4:46 |
2462 |
1865,789 |
M |
2 |
Rafał Kubiak |
20 |
323,99 |
26:55:16 |
4:59 |
1720 |
1537,92 |
M |
3 |
Maciej Wolny |
53 |
610,9 |
64:37:5 |
6:21 |
4425 |
1456,13 |
M |
4 |
Adam Trąbała |
38 |
400,74 |
38:29:44 |
5:46 |
241 |
1163,97 |
M |
5 |
Grzegorz Pinkawa |
23 |
317,3 |
33:18:28 |
6:18 |
4844 |
931,16 |
M |
6 |
Tomasz Goryczka |
31 |
323,53 |
36:44:3 |
6:49 |
2052 |
609,11 |
M |
7 |
Krzysztof Sabatowski |
10 |
74,43 |
9:52:4 |
7:57 |
1575 |
171,86 |
M |
8 |
Patry Ko |
1 |
17,01 |
1:34:13 |
5:32 |
152 |
60,37 |
M |
GRUPA C
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Krzysiek ES |
28 |
400,15 |
36:21:0 |
5:27 |
3290 |
1452,91 |
M |
2 |
Aga Piskorz |
36 |
458,04 |
47:3:46 |
6:10 |
2047 |
1133,21 |
K |
3 |
Iwona Surgucka |
35 |
412,85 |
42:36:44 |
6:12 |
4553 |
1119,6 |
K |
4 |
Dawid Cichocki |
21 |
257,12 |
23:15:33 |
5:26 |
2610 |
982,29 |
M |
5 |
Monika Dziubek |
36 |
444,65 |
48:10:25 |
6:30 |
1808 |
952,1 |
K |
6 |
Robert Koza |
23 |
207,12 |
20:14:48 |
5:52 |
2721 |
704,15 |
M |
7 |
Magdalena Rak |
23 |
155,72 |
12:23:45 |
4:47 |
451 |
656,56 |
K |
8 |
Agu Stu |
7 |
95,32 |
11:3:12 |
6:57 |
1360 |
232,17 |
K |
GRUPA D
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Paweł Pośpiech |
51 |
883,85 |
73:8:37 |
4:58 |
6162 |
4444,17 |
M |
2 |
Artur Trojanowski |
42 |
541,01 |
45:12:59 |
5:1 |
2842 |
2709,78 |
M |
3 |
Damian Mrowiec |
10 |
98,5 |
8:48:21 |
5:22 |
695 |
357,54 |
M |
4 |
Agnieszka Winkler |
9 |
75,25 |
7:52:15 |
6:17 |
148 |
168,52 |
K |
5 |
Krzysztof Ban |
4 |
42,14 |
3:47:42 |
5:24 |
852 |
157,2 |
M |
6 |
Paweł Karlik |
1 |
10,03 |
0:53:45 |
5:22 |
0 |
32,02 |
M |
7 |
Rafał Mikołajczyk |
0 |
|
0:0:0 |
0:0 |
|
|
M |
8 |
Rafał Pawelec |
0 |
|
0:0:0 |
0:0 |
|
|
M |
GRUPA E
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Łukasz Matuszczyk |
40 |
646,47 |
60:43:0 |
5:38 |
2060 |
2169,44 |
M |
2 |
Grzegorz Kowalski |
41 |
564,19 |
51:26:39 |
5:28 |
1423 |
1972,21 |
M |
3 |
Mariusz Bień |
29 |
465,37 |
41:1:34 |
5:17 |
3005 |
1849,59 |
M |
4 |
Daniel Ociepka |
25 |
317,5 |
26:57:11 |
5:6 |
1715 |
1362,89 |
M |
5 |
Jessica Włoka |
33 |
381,26 |
37:40:4 |
5:56 |
1655 |
1094,27 |
K |
6 |
Katarzyna Milbrant |
27 |
390,09 |
45:49:33 |
7:3 |
8293 |
1089,6 |
K |
7 |
Michał Dziubek |
22 |
315,1 |
32:24:35 |
6:10 |
1080 |
840,15 |
M |
8 |
Agnieszka Szkudlarek |
16 |
254,59 |
25:5:5 |
5:55 |
1755 |
759,91 |
K |
GRUPA F
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Kornel Milbrant |
38 |
658,01 |
66:31:40 |
6:4 |
12141 |
2400,14 |
M |
2 |
Gabriel Zwolinski |
26 |
412,01 |
37:53:53 |
5:31 |
3502 |
1588,25 |
M |
3 |
Jarosław Mazur |
25 |
380,79 |
35:54:14 |
5:39 |
4196 |
1514,66 |
M |
4 |
Łukasz Szeliga |
25 |
404,93 |
36:23:24 |
5:24 |
1467 |
1506,4 |
M |
5 |
Aga Struk |
22 |
339,46 |
34:33:43 |
6:7 |
1830 |
930,89 |
K |
6 |
Piotr Chechelski |
20 |
242,28 |
24:6:8 |
5:58 |
3134 |
718,61 |
M |
7 |
Adam Ha |
14 |
82,18 |
7:37:10 |
5:34 |
496 |
221,92 |
M |
8 |
Tomasz Królczyk |
6 |
41,98 |
3:46:55 |
5:24 |
70 |
122,13 |
M |
|
Ostatnio zmieniony przez Kenshiro 2021-05-08, 23:40, w całości zmieniany 9 razy |
|
|
|
|
REKLAMA
Fist Of The North Star
Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1114
|
Wysłany: 2021-05-08, 21:51
|
|
|
|
Ostatnio zmieniony przez Kenshiro 2021-05-08, 23:40, w całości zmieniany 9 razy |
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2021-05-08, 21:51
|
|
|
GRUPA G
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Ania Starosta |
35 |
491,51 |
45:48:27 |
5:36 |
3103 |
1687,4 |
K |
2 |
Paweł Iwaniuk |
34 |
462,15 |
43:21:50 |
5:38 |
2780 |
1520,43 |
M |
3 |
Przemek Kosmała |
33 |
447,88 |
45:8:50 |
6:3 |
3680 |
1229,41 |
M |
4 |
Marcin Grochal |
25 |
303,41 |
32:29:22 |
6:25 |
5180 |
1065,09 |
M |
5 |
Tomasz Waszkiewicz |
24 |
308,09 |
29:33:45 |
5:45 |
1551 |
945,32 |
M |
6 |
Renata Gorczewska |
6 |
117,42 |
18:16:23 |
9:20 |
4748 |
274,18 |
K |
7 |
Paweł Wiesiołek |
11 |
119,24 |
13:25:55 |
6:46 |
870 |
245,61 |
M |
8 |
Ewa Strzelczyk |
1 |
27,02 |
2:34:24 |
5:43 |
222 |
97,52 |
K |
GRUPA H
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Dariusz Kołodziej |
35 |
474,24 |
44:15:6 |
5:36 |
1646 |
1560,14 |
M |
2 |
Michał Liptak |
21 |
280,87 |
24:34:41 |
5:15 |
2576 |
1227,84 |
M |
3 |
Justyna Wójcik |
33 |
420,65 |
45:6:25 |
6:26 |
850 |
905,46 |
K |
4 |
Paweł Oblizajek |
23 |
283,11 |
28:14:45 |
5:59 |
1669 |
824,55 |
M |
5 |
Krzychu Kołodziejczyk |
20 |
223,34 |
20:13:7 |
5:26 |
1600 |
790,43 |
M |
6 |
Tomasz Nowakowski |
23 |
234,49 |
23:41:39 |
6:4 |
1992 |
676,24 |
M |
7 |
Krystian Labiak |
5 |
97,05 |
9:28:53 |
5:52 |
452 |
305,19 |
M |
8 |
Celina Burczyk |
4 |
41,57 |
4:51:54 |
7:1 |
208 |
72,03 |
K |
GRUPA I
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Paweł Furman |
48 |
828,25 |
74:17:43 |
5:23 |
8222 |
3495,83 |
M |
2 |
Anna Piotrowska |
31 |
531,51 |
48:59:55 |
5:32 |
5615 |
2146,35 |
K |
3 |
Jan Żogała |
26 |
441,4 |
40:26:37 |
5:30 |
5580 |
1913,92 |
M |
4 |
Piotr Łączniak |
18 |
140,02 |
11:49:47 |
5:4 |
663 |
561,61 |
M |
5 |
Agnieszka Rusecka |
21 |
167,47 |
17:31:19 |
6:17 |
744 |
357,37 |
K |
6 |
Izabela Magnuszewska |
6 |
28,22 |
2:51:30 |
6:5 |
93 |
59,78 |
K |
7 |
Mateusz Trubiłowicz |
4 |
12,14 |
1:3:25 |
5:13 |
137 |
39,03 |
M |
8 |
Marek Witkowski |
0 |
|
0:0:0 |
0:0 |
|
|
M |
GRUPA J
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Tomasz Przybylski DG |
42 |
791,28 |
70:45:51 |
5:22 |
3198 |
3265,64 |
M |
2 |
Katarzyna Tanistra |
43 |
688,41 |
61:32:44 |
5:22 |
7289 |
2944,54 |
K |
3 |
Marzena Piekielna |
27 |
361,05 |
31:12:54 |
5:11 |
853,4 |
1443,88 |
K |
4 |
Rafał Bro |
22 |
215,93 |
16:36:50 |
4:37 |
1545 |
1206,87 |
M |
5 |
Marek Gajewski |
22 |
312,29 |
28:34:49 |
5:29 |
2212 |
1121,87 |
M |
6 |
Agnieszka Jł |
18 |
275,56 |
26:21:57 |
5:44 |
1961 |
890,11 |
K |
7 |
Krzysztof Zaki Zakrzewski |
30 |
354,99 |
40:4:33 |
6:46 |
8804 |
872,47 |
M |
8 |
Monika Struzik |
26 |
277,34 |
27:40:25 |
5:59 |
1582 |
723,76 |
K |
9 |
Ewa Czapska |
33 |
336,23 |
38:10:56 |
6:49 |
3396 |
685,36 |
K |
GRUPA K
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Łacny Dariusz |
29 |
325,18 |
27:36:36 |
5:6 |
2230 |
1342,78 |
M |
2 |
Marek Wochnik |
29 |
355,5 |
33:23:43 |
5:38 |
1407 |
1147,71 |
M |
3 |
Jarosław Dyamentowski |
19 |
390,4 |
42:16:31 |
6:30 |
2589 |
1050,77 |
M |
4 |
Alusia Run |
20 |
287,16 |
26:17:6 |
5:30 |
1477 |
1015,03 |
K |
5 |
Dariusz Cupiał |
29 |
349,05 |
40:55:10 |
7:2 |
4349 |
957,39 |
M |
6 |
Magda Wielgat-Kojdecka |
27 |
213,92 |
22:22:12 |
6:16 |
2699 |
620,56 |
K |
7 |
Marcin Pyka |
12 |
123,48 |
10:17:52 |
5:0 |
437 |
510,57 |
M |
8 |
Oktawia Ka |
8 |
71,81 |
8:4:18 |
6:45 |
343 |
134,03 |
K |
9 |
Pawel Bartoszek |
3 |
49,26 |
6:4:51 |
7:24 |
1307 |
127,89 |
M |
GRUPA L
|
Lp |
Zawodnik |
Ilość aktyw. |
Dystans [km] |
Czas [hh:mm:ss] |
Tempo [min/km] |
W Góre [m] |
PKT |
Płeć |
1 |
Łukasz Mietła |
32 |
652,39 |
59:51:15 |
5:30 |
8974 |
2842,2 |
M |
2 |
Adam Horzela |
35 |
467,41 |
40:44:46 |
5:14 |
2703 |
1875,68 |
M |
3 |
Sebastian Surgucki |
41 |
530,18 |
51:29:21 |
5:50 |
6720 |
1702,98 |
M |
4 |
Damian Ks |
30 |
439,15 |
40:8:4 |
5:29 |
3022 |
1655,69 |
M |
5 |
Artur Wójcik |
33 |
530,51 |
51:52:42 |
5:52 |
1396 |
1600 |
M |
6 |
Agnieszka Wieloch |
25 |
394,85 |
36:29:17 |
5:33 |
3760 |
1482,93 |
K |
7 |
Maria Kwarcińska |
28 |
304,6 |
29:22:1 |
5:47 |
1281 |
861,62 |
K |
8 |
Beata My |
23 |
238,77 |
23:28:15 |
5:54 |
1240 |
677,88 |
K |
9 |
Sebastian Czerwiakowski |
14 |
136,68 |
14:31:22 |
6:23 |
772 |
302,58 |
M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|