obstawianie.jun.pl Strona Główna
 
Sezon XXVII » 10 Kolejka - Typy (12.04.2024 20:00)
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj   Download   Album   Statystyki     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kenshiro
2014-02-18, 16:02
Walkowery
Autor Wiadomość
radek 
radek

Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 298
Skąd: Dąbrowa Górnicza
  Wysłany: 2010-08-24, 08:37   Walkowery

Juz mamy 2 zdyskwalifikowanych w 2 lidze i kolejny sie szykuje w 1, cos sie dzieje niedobrego - ludziom sie nie chce grac i psuja zabawe innym. Moze wprowadzic jakies kary finansowowe za wykluczenie z sezonu? np kazdy wplacalby jakies wadium - 30-50 zl i jak by sie go wykluczalo to wadium przepada i idzie na nagrody. moze wtedy by grali tylko Ci, ktorzy chca, a reszta nie robilaby sobie jaj. 1 koles to chyba zadnego meczu nie zagral...no masakra..co o tym sadzicie? pozdro dla wszystkich
Ostatnio zmieniony przez Kenshiro 2014-02-18, 16:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
REKLAMA 
sebastianek76

Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 145
  Wysłany: 2010-08-24, 09:04   

Ostatnio zmieniony przez Kenshiro 2014-02-18, 16:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
sebastianek76 
sebastianek76

Wiek: 47
Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 145
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-08-24, 09:04   

Hej,
Twój pomysł jest dobry po odseparuje tych co chcą grać od tych co "podobno" chcą grać, ale chyba to powinna być zabawa.
Jak zrobisz wadium to kto wpłaci? Jak niektórym żal jest 15 zł to 30 czy 50 zł w życiu nie zapłaci.
Wg mnie to zabawa i symboliczna kwota na nagrody jest OK, ale jak będzie to powiedzmy 1000 zł za wygraną to mogą zacząć się protesty, wykluczenia itp.
Następna rzecz to kwestia regulaminu, trzeba byłoby zmienić regulamin o wadium i że w szczególnych wypadkach ta kasa przepada, a ponieważ są to są kwestie finansowe i "bawić" się z tym musiałby administrator, to nie wiem jak to jest z ewentualnym podatkiem itp. Czy to nie podpada pod ustawę antyhazadrową? :lol:
Szczerze wolę aby admin zajmował się obsługą gry i bez większych opóźnień aktualizował dane niż zajmował się ewentualnymi roszczeniami.
Zastanawiałem się czy nie polecić znajomym tej gry ale chyba bym kopnął w d...... kolesia jakby się wycofał, dlatego na razie wstrzymuję sie z tym tematem
Się rozpisałem
Pozdrawiam
Seba
 
     
radek 
radek

Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 298
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2010-08-24, 18:12   

Seba - masz racje, chodzilo mi o to z wadium ze ta kasa bylaby zwracana jak ktos skonczy sezon - bylaby motywacja zeby obstawiac. Ale jesli nie bedzie sie ten pomysl podobal, to proponuje zrobic jakas burze mozgow i cos wymyslic. A koncu admin nie bedzie kazdego pilnowal zeby obstawial bo to bez sensu - i tak robi kupe roboty i z szacunku dla niego chociazby ludzie, jesli sie juz wycofuja, to powinni robic to po skonczeniu sezonu. mam ten sam problem z polecaniem ludzi - mam obawy ze beda miec duzo walkowerow,a takich nie ma sensu trzymac. w koncu to zabawa, ale tacy strasznie ja psuja.
 
 
     
Michi13 
MMMMK Michiclub

Wiek: 46
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-08-24, 18:21   

A może przedsezonem zrobić szybkie 10 sparingów (codziennie jeden) i kto nie zagra w 100% nie jest dopuszczony do rozgrywek....

Ja na przykład 50 zł jako wadium nie wpłacę......

Jeśli ktoś kogoś polecił niech go pilnuję... i za niego odpowiada.

Ja sam poleciłem 4 graczy i sam wiem ile już do nich sms`ów wysłałem z przypomnieniem o typach i jakoś grają

Ktoś polwiedziałm takiemu Babikowi czy innemu o tej zabawie wię niech za niego teraz odpowiada....


Oto moje zdanie

POZDRAWIAM
Michi
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


     obstawianie.jun.pl: Jun.pl - darmowe fora     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision


Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16


| | Darmowe fora | Reklama