obstawianie.jun.pl Strona Główna
 
Sezon XXVII » 8 Kolejka - Typy (29.03.2024 20:00)
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj   Download   Album   Statystyki     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maro
2010-05-25, 13:13
Przestrzeganie regulaminu.......
Autor Wiadomość
Michi13 
MMMMK Michiclub

Wiek: 45
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy
  Wysłany: 2010-05-24, 19:17   Przestrzeganie regulaminu.......

cytat :"ZASADY ROZGRYWEK LIGOWYCH"

§6. Nie można za nikogo typować meczy, ani wyznaczać osób upoważnionych do typowania za siebie !!!

Chcę zauważyć że w bieżącej kolejce punkt ten został złamany !!!! Wprowadziło mnie to w błąd czego efektem było postawienie tego samego typu co przeciwnik - bioły...(gdybym to wiedział napewno bym postawił inne typy)
Napisałem posta z typami pod typami biołego..... tyle że bioły postawił jako Małe Bagno. Jest to nie fer....

Może w następnej kolejce za mnie postawi Rybek, ja za Archera, Archer za Krisa, Kris za Sebę a Seba za Rybka....... Uwieżcie nie jeden się pogubi.

U góry paragraf 6 regulaminu który mówi sam za siebie!!!

Żądam powtórki meczu z Murzyńskimi Trębaczami i nie typowanie za kogoś!!! Małe Bagno kojarzę (zresztą nie tylko ja) z logo Maro GKS K-ce i tak już przywykło że Maro stawia za Małe Bagno. Nie róbmy więc zamętu. A jeżeli już jest taka ostateczność należy o tym poinformować innych użytkowników.

POzdrawiam

Michi

Proszę się wypowiedzieć....
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maro 2010-07-07, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
Ghostbusters

Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 2701
  Wysłany: 2010-05-25, 00:20   

Ostatnio zmieniony przez Maro 2010-07-07, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Maro 
Administrator
Ghostbusters

Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 2701
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-05-25, 00:20   

Jesli chodzi o Człape, Biołego i Hale ten pkt byl juz od dawna "łamany". Kolesie przychodzili osobiscie i typowali mecze majac tylko wydruki zestawów meczy; wiec ich typy wstawiane byly przez Kenshiro lub przeze mnie.
Od niedawna konta zalozyli sobie Hala i Bioły, wiec jest moziwosc zeby Człapa postawil typy uzywajac ich kont. (uprzednio informując mnie)

Pozatym post był dobrze opisany i w kolorze jaskrawym bylo widac ze to Małe Bagno.

Bioły napisał/a:
KS HAJDUKI WIELKIE-MAŁE BAGNO

SANKT POLTEN-A LUSTENAU-1 :arrow: 2,00
CEARA-VIKTORIA BA-1 :arrow: 2,00
BAYERN M-INTER M-1 :arrow: 3,00


Równie dobrze mozna powiedziec ze Człapa to boot. Nie znacie Go, ani sytuacji ktora tu panuje.

Reasumujac, żadanie o powtorzenie meczu nie moze zostać zaakceptowane poniewaz nie został złamany §6.

Nie jest to pierwsze stawianie Człapy na ich kontach.

Pozdrawiam
 
     
Michi13 
MMMMK Michiclub

Wiek: 45
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 290
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-05-25, 07:03   

no coment....
_________________
 
     
allsop 


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 10
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-05-27, 20:45   

Witam, wiem ze jestem tutaj nowy ale odniosę się do tej sytuacji.

Według mnie punkt §6 został złamany i sam Maro to potwierdził pisząc :
Cytat:
Jesli chodzi o Człape, Biołego i Hale ten pkt byl juz od dawna "łamany". Kolesie przychodzili osobiscie i typowali mecze majac tylko wydruki zestawów meczy; wiec ich typy wstawiane byly przez Kenshiro lub przeze mnie.
Od niedawna konta zalozyli sobie Hala i Bioły, wiec jest moziwosc zeby Człapa postawil typy uzywajac ich kont

Punkt §6 wyraźnie mówi :
Cytat:
§6. Nie można za nikogo typować meczy, ani wyznaczać osób upoważnionych do typowania za siebie !!!


W takiej sytuacji, żaden użytkownik nie ma 100% pewności ze typy postawione przez usera "A" na koncie usera "B", rzeczywiście zostały postawione przez usera "A".

Niestety skutkuje to tym, iż zostaje zatracona idea zabawy - "obstawiania swoich typów", a regulamin można naginać.

Pozdrawiam
_________________
(...) In a Few Moments You Will Have An Experience Which Will Seem Completely Unreal (...)
 
     
kdd_10 
respekt fc

Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 199
Wysłany: 2012-08-09, 20:55   

Mam pytanie o mecze zastepcze w przypadku nierozegrania typowanego meczu - tak jak miało to miejsce w kolejce 25 - Athlone-Wexford Youths:

czy w takim przypadku typ zastępczy musi być za tyle samo goli co typ pierwotny?

w regulaminie rozgywek jest §13 - jest on dosyć pokrętnie napisany ale skłania do interpretacji, że w przypadku typowania meczu zastępczego musi być ten typ za taką samą liczbe goli.

Proszę o wyjaśnienie, wcześniej sytuacja mnie nie dotyczyła więc nie zagłębiałem tego tematu, a rozstrzygnięcie nie będzie miało wpływu na obecny wynik mojego meczu.
 
     
Maro 
Administrator
Ghostbusters

Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 2701
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-08-10, 16:53   

Tak typ zastępczy musi być za tyle samo goli......

czyli mecz zastępczy lysego z 25 kolejki Ham-Kam-Kongsvinger ->1 (1,65) niezaliczony...

ps. no a regulamin muszę troszkę poprawić :) , żeby nie był tak zakręcony :)

Pozdrawiam

Maro
 
     
Maro 
Administrator
Ghostbusters

Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 2701
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-12-08, 19:08   

Siema,


Sprawa dotyczy Kolejki 6, Sezon XVI, uzytkownik hooligans powtorzył mecz przeciwnika




iwan-sc napisał/a:
Monaco - Anderlecht 1

Legia - Midtjylland 1

Piast - Ruch X



hooligans napisał/a:
Sportowe Zagłębie - FC Hooligans

Belenenses-Lech P. - 2 - 2,80
Legia W.-Midtjylland - 1 - 2,15 - typ niezaliczony
Piast Gl.-Ruch Ch. - 1 - 1,85




jak widac uzytkownik iwan-sc nie podpisał swojego meczu, co spowodowało, ze hooligans mogł nie wiedziec ze Sportowe Zagłębie postawił typy.

Od dzisiaj wprowadzam pkt do regulaminu:

§21.) wzór posta z typami gracza:

Druzyna A vs. Druzyna B

La Coruna - Real M. - 2 - 1.80
Valenciennes - Sochaux - 1 - 2.00
Inter M. - Barcelona - 1 - 2.00


stawki nie sa wymagane lecz mile widziane

* w przypadku gdy post gracza A nie bedzie zawierał nazw drużyn, które ze sobą rywalizują, a gracz B postawi taki sam typ co rywal,
trafiony typ zostanie zaliczony graczowi B.




z powazaniem
Prezes i Zarzad Obstawiania :P

Pozdro
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


     obstawianie.jun.pl: Jun.pl - darmowe fora     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16


| | Darmowe fora | Reklama