Zamknięty przez: Kenshiro 2012-03-08, 11:34 |
Typy Mundial 2010 |
Autor |
Wiadomość |
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-11, 15:39
|
|
|
FC Bukowa
1 Republika Południowej Afryki - Meksyk Grupa A 2010-06-11 16:00 0-0
2 Urugwaj - Francja Grupa A 2010-06-11 20:30 1-2
3 Korea Południowa - Grecja Grupa B 2010-06-12 13:30 1-0
4 Argentyna - Nigeria Grupa B 2010-06-12 16:00 2-1
5 Anglia - USA Grupa C 2010-06-12 20:30 2:0 |
|
|
|
|
REKLAMA
Marcin
Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 186
|
Wysłany: 2010-06-11, 20:25
|
|
|
|
_________________
|
|
|
|
|
Biceps
Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 186 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2010-06-11, 20:25
|
|
|
Bicepsy
Urugwaj - Francja 1-3 |
_________________ ----------> BICEPSY <----------
|
|
|
|
|
Biceps
Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 186 Skąd: Będzin
|
Wysłany: 2010-06-12, 15:29
|
|
|
4 Argentyna - Nigeria, Grupa B, 2010-06-12, 16:00, 2:1
5 Anglia - USA, Grupa C, 2010-06-12, 20:30, 2:1
6 Algieria - Słowenia, Grupa C, 2010-06-13, 13:30, 1:1
7 Serbia - Ghana, Grupa D, 2010-06-13, 16:00, 1:2
8 Niemcy - Australia, Grupa D, 2010-06-13, 20:30, 2:0
9 Holandia - Dania, Grupa E, 2010-06-14, 13:30, 1:1
10 Japonia - Kamerun, Grupa E, 2010-06-14, 16:00, 1:1
11 Włochy - Paragwaj, Grupa F, 2010-06-14, 20:30, 1:1
12 Nowa Zelandia - Słowacja, Grupa F, 2010-06-15, 13:30, 1:2
13 Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia, Grupa G, 2010-06-15, 16:00, 0:2
14 Brazylia - KRLD, Grupa G, 2010-06-15, 20:30, 2:0 |
_________________ ----------> BICEPSY <----------
|
|
|
|
|
hooligans
FC Hooligans
Wiek: 43 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 776 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-12, 20:24
|
|
|
1 Republika Południowej Afryki - Meksyk 2-1 SMSem Do Maro
2 Urugwaj - Francja 0-0 SMSem Do Maro
3 Korea Południowa - Grecja -
4 Argentyna - Nigeria -
5 Anglia - USA 4-1
6 Algieria - Słowenia 2-1
7 Serbia - Ghana 2-3
8 Niemcy - Australia 2-0
9 Holandia - Dania 3-1
10 Japonia - Kamerun 1-3
11 Włochy - Paragwaj 1-0
12 Nowa Zelandia - Słowacja 2-1
13 Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia 1-3
14 Brazylia - KRLD 4-0
15 Republika Południowej Afryki - Urugwaj 2-1
16 Honduras - Chile 2-2
17 Hiszpania - Szwajcaria 4-1
18 Francja - Meksyk 2-1
19 Argentyna - Korea Południowa 3-1
20 Grecja - Nigeria 1-3 |
|
|
|
|
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-12, 22:49
|
|
|
FC Bukowa
6 Algieria - Słowenia, Grupa C, 2010-06-13, 13:30 1-1
7 Serbia - Ghana, Grupa D, 2010-06-13, 16:00 1-0
8 Niemcy - Australia, Grupa D, 2010-06-13, 20:30 2-0
9 Holandia - Dania, Grupa E, 2010-06-14, 13:30 2-1
10 Japonia - Kamerun, Grupa E, 2010-06-14, 16:00 0-0
11 Włochy - Paragwaj, Grupa F, 2010-06-14, 20:30 1-0
12 Nowa Zelandia - Słowacja, Grupa F, 2010-06-15, 13:30 1-2
13 Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia, Grupa G, 2010-06-15, 16:00 1-2
14 Brazylia - KRLD, Grupa G, 2010-06-15, 20:30 3-0
16 Honduras - Chile Grupa H, 2010-06-16, 13:30 1-1
17 Hiszpania - Szwajcaria, Grupa H, 2010-06-16, 16:00 3-1 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-13, 11:37
|
|
|
FC Katowice
7 Serbia - Ghana, Grupa D, 2010-06-13, 16:00 1-1 ZMIANA 0-1 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-13, 15:45
|
|
|
FC Puchacze Cichu :
1 Republika Południowej Afryki - Meksyk, Grupa A 2010-06-11, 16:00 --
2 Urugwaj - Francja, Grupa A, 2010-06-11, 20:30 --
3 Korea Południowa - Grecja, Grupa B, 2010-06-12 13:30 --
4 Argentyna - Nigeria, Grupa B, 2010-06-12, 16:00 --
5 Anglia - USA, Grupa C, 2010-06-12, 20:30 --
6 Algieria - Słowenia, GrupaC,2010-06-13, 13:30 --
7 Serbia - Ghana, Grupa D, 2010-06-13, 16:00 0-1
8 Niemcy - Australia, Grupa D, 2010-06-13, 20:30 1-0
9 Holandia - Dania, Grupa E, 2010-06-14, 13:30 2-0
10 Japonia - Kamerun, Grupa E, 2010-06-14, 16:00 1-1
11 Włochy - Paragwaj, Grupa F, 2010-06-14, 20:30 0-0
12 Nowa Zelandia - Słowacja, Grupa F, 2010-06-15, 13:30 0-1
13 Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia, Grupa G, 2010-06-15, 16:00 0-2
14 Brazylia - KRLD, Grupa G, 2010-06-15, 20:30 3-0
15 Republika Południowej Afryki - Urugwaj Grupa A 2010-06-16 20:30 1-1
16 Honduras - Chile Grupa H, 2010-06-16, 13:30 1-0
17 Hiszpania - Szwajcaria, Grupa H, 2010-06-16, 16:00 3-0
18 Francja - Meksyk Grupa A 2010-06-17 20:30 2-1
19 Argentyna - Korea Południowa Grupa B 2010-06-17 13:30 2-1
20 Grecja - Nigeria Grupa B 2010-06-17 16:00 0-0
21 Słowenia - USA Grupa C 2010-06-18 16:00 0-1
22 Anglia - Algieria Grupa C 2010-06-18 20:30 2-0
23 Niemcy - Serbia Grupa D 2010-06-18 13:30 0-0
24 Ghana - Australia Grupa D 2010-06-19 16:00 2-1
25 Holandia - Japonia Grupa E 2010-06-19 13:30 2-0
26 Kamerun - Dania Grupa E 2010-06-19 20:30 2-0
27 Słowacja - Paragwaj Grupa F 2010-06-20 13:30 1-1
28 Włochy - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-20 16:00 2-1
29 Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-20 20:30 2-2
30 Portugalia - KRLD Grupa G 2010-06-21 13:30 2-0
31 Chile - Szwajcaria Grupa H 2010-06-21 16:00 1-1
32 Hiszpania - Honduras Grupa H 2010-06-21 20:30 2-0
33 Meksyk - Urugwaj Grupa A 2010-06-22 16:00 2-1
34 Francja - Republika Południowej Afryki Grupa A 2010-06-22 16:00 1-1
35 Grecja - Argentyna Grupa B 2010-06-22 20:30 0-1
36 Nigeria - Korea Południowa Grupa B 2010-06-22 20:30 2-1
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 1-0
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 1-3
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 0-1
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 2-2
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 1-0
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 0-6
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 1-0
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0-1
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 2-3
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 3-3
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 6-0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 5-0
|
Ostatnio zmieniony przez Kenshiro 2015-07-29, 14:17, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
hooligans
FC Hooligans
Wiek: 43 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 776 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-13, 21:36
|
|
|
21 Słowenia - USA Grupa C 2010-06-18 16:00 1-2
22 Anglia - Algieria Grupa C 2010-06-18 20:30 2-1
23 Niemcy - Serbia Grupa D 2010-06-18 13:30 2-1
24 Ghana - Australia Grupa D 2010-06-19 16:00 2-0
25 Holandia - Japonia Grupa E 2010-06-19 13:30 4-1
26 Kamerun - Dania Grupa E 2010-06-19 20:30 2-1
27 Słowacja - Paragwaj Grupa F 2010-06-20 13:30 1-3
28 Włochy - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-20 16:00 2-0
29 Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-20 20:30 2-0
30 Portugalia - KRLD Grupa G 2010-06-21 13:30 2-0 |
|
|
|
|
radek
radek
Wiek: 43 Dołączył: 09 Sty 2010 Posty: 298 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2010-06-13, 22:01
|
|
|
15 Republika Południowej Afryki - Urugwaj Grupa A 2010-06-16 20:30 2-1
18 Francja - Meksyk Grupa A 2010-06-17 20:30 1-1
19 Argentyna - Korea Południowa Grupa B 2010-06-17 13:30 3-1
20 Grecja - Nigeria Grupa B 2010-06-17 16:00 0-2
21 Słowenia - USA Grupa C 2010-06-18 16:00 1-2
22 Anglia - Algieria Grupa C 2010-06-18 20:30 4-0
23 Niemcy - Serbia Grupa D 2010-06-18 13:30 2-0
24 Ghana - Australia Grupa D 2010-06-19 16:00 1-1 |
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-14, 02:21
|
|
|
9 Holandia - Dania Grupa E 2010-06-14 13:30 2-0
10 Japonia - Kamerun Grupa E 2010-06-14 16:00 0-3
11 Włochy - Paragwaj Grupa F 2010-06-14 20:30 3-1 |
|
|
|
|
Tomaszow
Dołączył: 22 Paź 2009 Posty: 183
|
Wysłany: 2010-06-14, 10:04
|
|
|
9 Holandia - Dania Grupa E 2010-06-14 13:30 3-1
10 Japonia - Kamerun Grupa E 2010-06-14 16:00 0-2
11 Włochy - Paragwaj Grupa F 2010-06-14 20:30 2-1 |
|
|
|
|
rybek
Visca el Barça 1899
Wiek: 42 Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 765 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2010-06-14, 12:24
|
|
|
12 Nowa Zelandia - Słowacja 1:1
13 Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia 2:1
14 Brazylia - KRLD 2:0 |
_________________
|
|
|
|
|
rybek
Visca el Barça 1899
Wiek: 42 Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 765 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2010-06-14, 12:58
|
|
|
10 Japonia - Kamerun 1:1 ZMIANA na 0:2 |
_________________
|
|
|
|
|
Rudy
FrenchGuy
Dołączył: 04 Cze 2010 Posty: 7 Skąd: Francja
|
Wysłany: 2010-06-14, 13:10
|
|
|
9 Holandia - Dania Grupa E 2010-06-14 13:30 3-1
10 Japonia - Kamerun Grupa E 2010-06-14 16:00 0-1
11 Włochy - Paragwaj Grupa F 2010-06-14 20:30 1-1
12 Nowa Zelandia - Słowacja Grupa F 2010-06-15 13:30 0-2
13 Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia Grupa G 2010-06-15 16:00 2-2
14 Brazylia - KRLD Grupa G 2010-06-15 20:30 4-0
16 Honduras - Chile Grupa H 2010-06-16 13:30 1-3
17 Hiszpania - Szwajcaria Grupa H 2010-06-16 16:00 2-0 |
|
|
|
|
Kinian
Wiek: 38 Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 244 Skąd: Będzin Ksawera
|
Wysłany: 2010-06-14, 13:46
|
|
|
16 Honduras - Chile Grupa H, 2010-06-16, 13:30 0:2
17 Hiszpania - Szwajcaria, Grupa H, 2010-06-16, 16:00 3:0 |
_________________ ZAGŁĘBIANKA !!!!
|
|
|
|
|
|
|
|