Zamknięty przez: Kenshiro 2012-03-08, 11:34 |
Typy Mundial 2010 |
Autor |
Wiadomość |
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-21, 22:14
|
|
|
FC Bukowa
33 Meksyk - Urugwaj Grupa A 2010-06-22 16:00 1-1
34 Francja - Republika Południowej Afryki Grupa A 2010-06-22 16:00 1-0
35 Grecja - Argentyna Grupa B 2010-06-22 20:30 0-3
36 Nigeria - Korea Południowa Grupa B 2010-06-22 20:30 1-2
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 2-1
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 0-1
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 1-1
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 0-2
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 1-0
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 1-3
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 1-1
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0-1
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 0-2
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 0-0
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 1-0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 1-1 |
|
|
|
|
REKLAMA
1920oberschleisen
Dołączył: 22 Paź 2009 Posty: 311
|
Wysłany: 2010-06-21, 22:43
|
|
|
|
|
|
|
|
niebieski0209
1920oberschleisen
Dołączył: 22 Paź 2009 Posty: 311 Skąd: BieRuń
|
Wysłany: 2010-06-21, 22:43
|
|
|
33 Meksyk - Urugwaj Grupa A 2010-06-22 16:00 1:1
34 Francja - Republika Południowej Afryki Grupa A 2010-06-22 16:00 2:0
35 Grecja - Argentyna Grupa B 2010-06-22 20:30 0:3
36 Nigeria - Korea Południowa Grupa B 2010-06-22 20:30 1:1
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 2:1
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 1:2
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 0:1
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 1:2
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 2:1
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 0:2
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 1:0
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0:1
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 0:2
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 1:1
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 1:0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 1:3 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2716 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-21, 23:31
|
|
|
FC Katowice :
33 Meksyk - Urugwaj Grupa A 2010-06-22 16:00 0-0
34 Francja - Republika Południowej Afryki Grupa A 2010-06-22 16:00 1-0
35 Grecja - Argentyna Grupa B 2010-06-22 20:30 0-3
36 Nigeria - Korea Południowa Grupa B 2010-06-22 20:30 1-0
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 2-0
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 1-0
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 1-2
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 0-2
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 1-0
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 0-2
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 1-0
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0-1
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 0-3
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 2-3
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 4-0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 1-3 |
|
|
|
|
lysy
FC Dziekana
Wiek: 39 Dołączył: 13 Maj 2010 Posty: 447 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2010-06-21, 23:59
|
|
|
33 Meksyk - Urugwaj Grupa A 2010-06-22 16:00 2-1
34 Francja - Republika Południowej Afryki Grupa A 2010-06-22 16:00 2-0
35 Grecja - Argentyna Grupa B 2010-06-22 20:30 0-3
36 Nigeria - Korea Południowa Grupa B 2010-06-22 20:30 1-2 |
_________________
|
|
|
|
|
Michi13
MMMMK Michiclub
Wiek: 46 Dołączył: 11 Sty 2010 Posty: 290 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2010-06-22, 05:07
|
|
|
33 Meksyk - Urugwaj 1:1
34 Francja - Republika Południowej Afryki 2:0
35 Grecja - Argentyna 0:2
36 Nigeria - Korea Południowa 3:2
37 USA - Algieria 2:0
38 Słowenia - Anglia 0:2
39 Australia - Serbia 1:2
40 Ghana - Niemcy 0:2
41 Dania - Japonia 2:1
42 Kamerun - Holandia 1:1
43 Paragwaj - Nowa Zelandia 2:0
44 Słowacja - Włochy 1:1
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:2
46 Portugalia - Brazylia 0:0
47 Szwajcaria - Honduras 2:0
48 Chile - Hiszpania 1:2 |
_________________
|
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-22, 08:00
|
|
|
33 Meksyk - Urugwaj Grupa A 2010-06-22 16:00 1-0
34 Francja - Republika Południowej Afryki Grupa A 2010-06-22 16:00 1-1
35 Grecja - Argentyna Grupa B 2010-06-22 20:30 0-2
36 Nigeria - Korea Południowa Grupa B 2010-06-22 20:30 2-1
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 0-0
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 0-1
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 2-0
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 0-3
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 1-0
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 1-1
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 1-0
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0-2
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 0-1
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 2-1
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 1-0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 1-3 |
|
|
|
|
Kinian
Wiek: 38 Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 244 Skąd: Będzin Ksawera
|
Wysłany: 2010-06-22, 10:48
|
|
|
33 Meksyk - Urugwaj Grupa A 2010-06-22 16:00 1:1
34 Francja - Republika Południowej Afryki Grupa A 2010-06-22 16:00 2:1
35 Grecja - Argentyna Grupa B 2010-06-22 20:30 0:1
36 Nigeria - Korea Południowa Grupa B 2010-06-22 20:30 1:2
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 0:1
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 0:2
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 0:2
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 1:1
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 2:1
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 1:3
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 1:0
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0:2
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 1:2
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 2:3
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 1:0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 1:1 |
_________________ ZAGŁĘBIANKA !!!!
|
|
|
|
|
Rudy
FrenchGuy
Dołączył: 04 Cze 2010 Posty: 7 Skąd: Francja
|
Wysłany: 2010-06-22, 11:32
|
|
|
33 Meksyk - Urugwaj Grupa A 2010-06-22 16:00 0-0
34 Francja - Republika Południowej Afryki Grupa A 2010-06-22 16:00 0-3
35 Grecja - Argentyna Grupa B 2010-06-22 20:30 0-2
36 Nigeria - Korea Południowa Grupa B 2010-06-22 20:30 1-2
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 2-1
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 0-1
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 0-1
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 1-2
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 1-1
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 1-2
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 2-1
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 1-2
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 0-2
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 1-1
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 1-0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 1-2
|
|
|
|
|
Kamil
Drink Team
Dołączył: 09 Sty 2010 Posty: 284 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2010-06-22, 15:40
|
|
|
Drink Team
Meksyk - Urugwaj 2:2
Francja - RPA 1:1 |
|
|
|
|
radek
radek
Wiek: 43 Dołączył: 09 Sty 2010 Posty: 298 Skąd: Dąbrowa Górnicza
|
Wysłany: 2010-06-22, 15:47
|
|
|
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 2-0
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0-2
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 1-2
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 2-1
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 2-0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 0-2 |
|
|
|
|
Kamil
Drink Team
Dołączył: 09 Sty 2010 Posty: 284 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2010-06-22, 19:40
|
|
|
Drink Team
35 Grecja - Argentyna Grupa B 2010-06-22 20:30 0-3
36 Nigeria - Korea Południowa Grupa B 2010-06-22 20:30 2-1 |
|
|
|
|
lysy
FC Dziekana
Wiek: 39 Dołączył: 13 Maj 2010 Posty: 447 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2010-06-22, 20:56
|
|
|
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 1:0
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 0:2
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 1:2
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 0:1
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 2:1
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 1:2
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 2:0
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0:2
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 0:3
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 1:2
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 1:0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 0:2 |
_________________
|
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-06-22, 22:26
|
|
|
Hala napisał/a: | KS HAJDUKI WIELKIE
28 Włochy - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-20 16:00 2-0
29 Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-20 20:30 2-1
30 Portugalia - KRLD Grupa G 2010-06-21 13:30 4-0
31 Chile - Szwajcaria Grupa H 2010-06-21 16:00 2-0
32 Hiszpania - Honduras Grupa H 2010-06-21 20:30 3-0 |
sorry, wysłane po zakonczeniu/rozpoczeciu meczu
Hala napisał/a: | KS HAJDUKI WIELKIE
Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej 3-2
|
|
|
|
|
|
Kamil
Drink Team
Dołączył: 09 Sty 2010 Posty: 284 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2010-06-23, 08:57
|
|
|
Drink Team
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 2:0
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 1:3
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 0:1
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 0:3
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 3:1
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 0:1
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 1:0
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0:2
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 1:3
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 1:1
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 1:0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 1:2 |
|
|
|
|
Tomaszow
Dołączył: 22 Paź 2009 Posty: 183
|
Wysłany: 2010-06-23, 09:03
|
|
|
37 USA - Algieria Grupa C 2010-06-23 16:00 1:0
38 Słowenia - Anglia Grupa C 2010-06-23 16:00 0:1
39 Australia - Serbia Grupa D 2010-06-23 20:30 0:1
40 Ghana - Niemcy Grupa D 2010-06-23 20:30 1:2
41 Dania - Japonia Grupa E 2010-06-24 20:30 3:1
42 Kamerun - Holandia Grupa E 2010-06-24 20:30 0:2
43 Paragwaj - Nowa Zelandia Grupa F 2010-06-24 16:00 3:0
44 Słowacja - Włochy Grupa F 2010-06-24 16:00 0:1
45 KRLD - Wybrzeże Kości Słoniowej Grupa G 2010-06-25 16:00 0:2
46 Portugalia - Brazylia Grupa G 2010-06-25 16:00 0:2
47 Szwajcaria - Honduras Grupa H 2010-06-25 20:30 2:0
48 Chile - Hiszpania Grupa H 2010-06-25 20:30 0:2 |
|
|
|
|
|