Zamknięty przez: Kenshiro 2012-02-29, 23:26 |
Typy Liga Mistrzów 2010/2011 |
Autor |
Wiadomość |
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-10-19, 19:23
|
|
|
Kolejka 3
33 FC Internazionale Milano Tottenham Hotspur FC Grupa A 2-1
34 FC Twente SV Werder Bremen 1899 Grupa A 1-1
35 FC Schalke 04 Hapoel Tel-Awiw Grupa B 0-0
36 Olympique Lyonnais SL e Benfica Grupa B 1-0
37 Rangers FC València CF Grupa C 3-2
38 Manchester United FC Bursaspor Kulübü Grupa C 4-1
39 Panathinaiikós AÓ Rubin Kazań Grupa D 0-0
40 FC Barcelona FC Kobenhavn Grupa D 2-0
41 AS Roma FC Basel 1893 Grupa E 0-0
42 FC Bayern München CFR Cluj Grupa E 1-2
44 Olympique de Marseille MŠK Žilina Grupa F 1-0
45 AFC Ajax AJ Auxerre Grupa G 2-1
46 Real Madrid CF Milan AC Grupa G 2-0
47 SC Braga FK Partizan (Belgrad) Grupa H 1-1
48 Arsenal FC Szachtar Donieck Grupa H 4-2 |
|
|
|
|
REKLAMA
Fist Of The North Star
Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115
|
Wysłany: 2010-10-19, 19:27
|
|
|
|
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-10-19, 19:27
|
|
|
Kolejka III
33 FC Internazionale Milano Tottenham Hotspur FC Grupa A 1-0
34 FC Twente SV Werder Bremen 1899 Grupa A 0-1
35 FC Schalke 04 Hapoel Tel-Awiw Grupa B 2-1
36 Olympique Lyonnais SL e Benfica Grupa B 1-1
37 Rangers FC València CF Grupa C 2-1
38 Manchester United FC Bursaspor Kulübü Grupa C 3-1
39 Panathinaiikós AÓ Rubin Kazań Grupa D 3-0
40 FC Barcelona FC Kobenhavn Grupa D 2-1
41 AS Roma FC Basel 1893 Grupa E 2-2
42 FC Bayern München CFR Cluj Grupa E 1-0
44 Olympique de Marseille MŠK Žilina Grupa F 3-1
45 AFC Ajax AJ Auxerre Grupa G 1-1
46 Real Madrid CF Milan AC Grupa G 2-3
47 SC Braga FK Partizan (Belgrad) Grupa H 1-0
48 Arsenal FC Szachtar Donieck Grupa H 2-1 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-11-02, 20:03
|
|
|
49 Tottenham Hotspur FC FC Internazionale Milano Grupa A 0-1
50 SV Werder Bremen 1899 FC Twente Grupa A 1-0
51 Hapoel Tel-Awiw FC Schalke 04 Grupa B 0-0
52 SL e Benfica Olympique Lyonnais Grupa B 0-2
53 València CF Rangers FC Grupa C 2-1
54 Bursaspor Kulübü Manchester United FC Grupa C 0-3
56 FC Kobenhavn FC Barcelona Grupa D 1-3
57 FC Basel 1893 AS Roma Grupa E 1-2
58 CFR Cluj FC Bayern München Grupa E 0-0
59 Chelsea FC Spartak Moskwa Grupa F 3-0
60 MŠK Žilina Olympique de Marseille Grupa F 0-1
61 AJ Auxerre AFC Ajax Grupa G 0-1
62 Milan AC Real Madrid CF Grupa G 0-0
63 FK Partizan (Belgrad) SC Braga Grupa H 1-1
64 Szachtar Donieck Arsenal FC Grupa H 1-3 |
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-11-02, 20:30
|
|
|
Kolejka 4
49 Tottenham Hotspur FC FC Internazionale Milano Grupa A 0-1
50 SV Werder Bremen 1899 FC Twente Grupa A 0-0
51 Hapoel Tel-Awiw FC Schalke 04 Grupa B 0-1
52 SL e Benfica Olympique Lyonnais Grupa B 1-2
53 València CF Rangers FC Grupa C 1-0
54 Bursaspor Kulübü Manchester United FC Grupa C 0-3
56 FC Kobenhavn FC Barcelona Grupa D 0-3
57 FC Basel 1893 AS Roma Grupa E 0-1
58 CFR Cluj FC Bayern München Grupa E 0-2
59 Chelsea FC Spartak Moskwa Grupa F 4-0
60 MŠK Žilina Olympique de Marseille Grupa F 0-1
61 AJ Auxerre AFC Ajax Grupa G 0-0
62 Milan AC Real Madrid CF Grupa G 2-2
63 FK Partizan (Belgrad) SC Braga Grupa H 0-1
64 Szachtar Donieck Arsenal FC Grupa H 1-3 |
|
|
|
|
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-11-02, 20:36
|
|
|
49 Tottenham Hotspur FC FC Internazionale Milano 0-2
50 SV Werder Bremen 1899 FC Twente 0-0
51 Hapoel Tel-Awiw FC Schalke 04 1-1
52 SL e Benfica Olympique Lyonnais 0-1
53 València CF Rangers FC 2-1
54 Bursaspor Kulübü Manchester United FC 0-4
56 FC Kobenhavn FC Barcelona 1-4
57 FC Basel 1893 AS Roma 1-2
58 CFR Cluj FC Bayern München 0-1
59 Chelsea FC Spartak Moskwa 1-0
60 MŠK Žilina Olympique de Marseille 0-2
61 AJ Auxerre AFC Ajax 0-0
62 Milan AC Real Madrid CF 1-1
63 FK Partizan (Belgrad) SC Braga 0-1
64 Szachtar Donieck Arsenal FC 1-2 |
|
|
|
|
Kamil
Drink Team
Dołączył: 09 Sty 2010 Posty: 284 Skąd: Siewierz
|
Wysłany: 2010-11-03, 20:35
|
|
|
DRINK TEAM
kolejka IV
49 Tottenham Hotspur FC FC Internazionale Milano 1:1
50 SV Werder Bremen 1899 FC Twente 1-1
51 Hapoel Tel-Awiw FC Schalke 04 0-1
52 SL e Benfica Olympique Lyonnais 1-1
53 València CF Rangers FC 3-1
54 Bursaspor Kulübü Manchester United FC 0-2
56 FC Kobenhavn FC Barcelona 1-3
57 FC Basel 1893 AS Roma 0-2
58 CFR Cluj FC Bayern München 0-2
59 Chelsea FC Spartak Moskwa 2-0
60 MŠK Žilina Olympique de Marseille 0-2
61 AJ Auxerre AFC Ajax 0-1
62 Milan AC Real Madrid CF 1-1
63 FK Partizan (Belgrad) SC Braga 0-0
64 Szachtar Donieck Arsenal FC 1-4 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-11-23, 13:41
|
|
|
Kolejka V - 23-24 Listopada 2010 : Ghostbusters
65 FC Internazionale Milano- FC Twente Grupa A - 2-0
66 Tottenham Hotspur FC - SV Werder Bremen 1899 Grupa A - 1-0
67 FC Schalke 04 - Olympique Lyonnais Grupa B - 0-1
68 Hapoel Tel-Awiw - SL e Benfica Grupa B - 0-2
69 Rangers FC - Manchester United FC Grupa C - 0-1
70 Valncia CF - Bursaspor Kulübü Grupa C - 3-1
71 Panathinaiikós AÓ - FC Barcelona Grupa D - 1-4
72 Rubin Kazań - FC Kobenhavn Grupa D - 1-0
73 AS Roma - FC Bayern München Grupa E - 2-1
74 FC Basel 1893 - CFR Cluj Grupa E - 0-0
75 Spartak Moskwa - Olympique de Marseille Grupa F - 0-1
76 Chelsea FC - MŠK Žilina Grupa F - 2-0
77 AFC Ajax - Real Madrid CF Grupa G - 0-1
78 AJ Auxerre - Milan AC Grupa G - 1-1
79 SC Braga - Arsenal FC Grupa H - 0-3
80 FK Partizan (Belgrad) - Szachtar Donieck Grupa H - 0-3 |
|
|
|
|
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-11-23, 19:59
|
|
|
Kolejka V - 23-24 Listopada 2010 : FC Bukowa
65 FC Internazionale Milano- FC Twente Grupa A - 1-2
66 Tottenham Hotspur FC - SV Werder Bremen 1899 Grupa A - 2-0
67 FC Schalke 04 - Olympique Lyonnais Grupa B - 0-0
68 Hapoel Tel-Awiw - SL e Benfica Grupa B - 1-2
69 Rangers FC - Manchester United FC Grupa C - 0-2
70 Valncia CF - Bursaspor Kulübü Grupa C - 3-0
71 Panathinaiikós AÓ - FC Barcelona Grupa D - 1-3
72 Rubin Kazań - FC Kobenhavn Grupa D - 2-1
73 AS Roma - FC Bayern München Grupa E - 1-2
74 FC Basel 1893 - CFR Cluj Grupa E - 2-0
75 Spartak Moskwa - Olympique de Marseille Grupa F --
76 Chelsea FC - MŠK Žilina Grupa F - 3-0
77 AFC Ajax - Real Madrid CF Grupa G - 1-3
78 AJ Auxerre - Milan AC Grupa G - 1-2
79 SC Braga - Arsenal FC Grupa H - 0-2
80 FK Partizan (Belgrad) - Szachtar Donieck Grupa H - 1-2 |
|
|
|
|
rybek
Visca el Barça 1899
Wiek: 42 Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 765 Skąd: Tychy
|
Wysłany: 2010-11-23, 20:20
|
|
|
65 FC Internazionale Milano- FC Twente Grupa A - 1-0
66 Tottenham Hotspur FC - SV Werder Bremen 1899 Grupa A - 3-1
67 FC Schalke 04 - Olympique Lyonnais Grupa B - 0-2
68 Hapoel Tel-Awiw - SL e Benfica Grupa B - 1-3
69 Rangers FC - Manchester United FC Grupa C - 2-3
70 Valncia CF - Bursaspor Kulübü Grupa C - 3-0
71 Panathinaiikós AÓ - FC Barcelona Grupa D - 1-3
72 Rubin Kazań - FC Kobenhavn Grupa D - 0-0
73 AS Roma - FC Bayern München Grupa E - 2-2
74 FC Basel 1893 - CFR Cluj Grupa E - 0-0
76 Chelsea FC - MŠK Žilina Grupa F - 4-0
77 AFC Ajax - Real Madrid CF Grupa G - 1-1
78 AJ Auxerre - Milan AC Grupa G - 1-2
79 SC Braga - Arsenal FC Grupa H - 0-2
80 FK Partizan (Belgrad) - Szachtar Donieck Grupa H - 2-2 |
_________________
|
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-11-24, 19:39
|
|
|
Kolejka 5:
65 FC Internazionale Milano FC Twente Grupa A 24 lis 10 Kolejka 5 1-0
66 Tottenham Hotspur FC SV Werder Bremen 1899 Grupa A 24 lis 10 Kolejka 5 1-1
67 FC Schalke 04 Olympique Lyonnais Grupa B 24 lis 10 Kolejka 5 1-2
68 Hapoel Tel-Awiw SL e Benfica Grupa B 24 lis 10 Kolejka 5 0-3
69 Rangers FC Manchester United FC Grupa C 24 lis 10 Kolejka 5 1-3
70 València CF Bursaspor Kulübü Grupa C 24 lis 10 Kolejka 5 2-0
71 Panathinaiikós AÓ FC Barcelona Grupa D 24 lis 10 Kolejka 5 0-2 |
|
|
|
|
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-07, 14:39
|
|
|
KOLEJKA 6
81 FC Twente - Tottenham Hotspur FC 0-2
82 SV Werder Bremen 1899 - FC Inter Milano 0-1
83 Olympique Lyon - Hapoel Tel-Awiw 3-0
84 SL e Benfica - FC Schalke 04 1-1
85 Manchester United - València CF 2-1
86 Bursaspor Kulübü -Rangers FC 0-2
87 FC Barcelona - Rubin Kazań 1-2
88 FC Kobenhavn - Panathinaiikós AÓ 2-0
89 FC Bayern München - FC Basel 1893 2-2
90 CFR Cluj - AS Roma 0-3
91 Olympique de Marseille - Chelsea FC 2-1
92 MŠK Žilina - Spartak Moskwa 0-2
93 Real Madrid CF - AJ Auxerre 3-1
94 Milan AC - AFC Ajax 1-2
95 Arsenal FC - FK Partizan (Belgrad) 3-0
96 Szachtar Donieck - SC Braga 3-1 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-07, 14:42
|
|
|
KOLEJKA 6
81 FC Twente - Tottenham Hotspur FC 0-2
82 SV Werder Bremen 1899 - FC Inter Milano 0-1
83 Olympique Lyon - Hapoel Tel-Awiw 2-0
84 SL e Benfica - FC Schalke 04 1-3
85 Manchester United - València CF 2-2
86 Bursaspor Kulübü -Rangers FC 0-2
87 FC Barcelona - Rubin Kazań 1-1
88 FC Kobenhavn - Panathinaiikós AÓ 1-0
89 FC Bayern München - FC Basel 1893 1-2
90 CFR Cluj - AS Roma 1-3
91 Olympique de Marseille - Chelsea FC 1-1
92 MŠK Žilina - Spartak Moskwa 0-1
93 Real Madrid CF - AJ Auxerre 3-2
94 Milan AC - AFC Ajax 2-1
95 Arsenal FC - FK Partizan (Belgrad) 2-0
96 Szachtar Donieck - SC Braga 2-2 |
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-07, 20:44
|
|
|
Kolejka 6:
81 FC Twente Tottenham Hotspur FC Grupa A 1-1
82 SV Werder Bremen 1899 FC Internazionale Milano Grupa A 0-1
83 Olympique Lyonnais Hapoel Tel-Awiw Grupa B 1-0
84 SL e Benfica FC Schalke 04 Grupa B 0-0
85 Manchester United FC València CF Grupa C 2-0
86 Bursaspor Kulübü Rangers FC Grupa C 0-1
87 FC Barcelona Rubin Kazań Grupa D 3-0
88 FC Kobenhavn Panathinaiikós AÓ Grupa D 1-1
89 FC Bayern München FC Basel 1893 Grupa E 1-0
90 CFR Cluj AS Roma Grupa E 0-2
91 Olympique de Marseille Chelsea FC Grupa F 1-3
92 MŠK Žilina Spartak Moskwa Grupa F 1-1
93 Real Madrid CF AJ Auxerre Grupa G 3-0
94 Milan AC AFC Ajax Grupa G 2-0
95 Arsenal FC FK Partizan (Belgrad) Grupa H 1-0
96 Szachtar Donieck SC Braga Grupa H 1-0 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-02-14, 18:18
|
|
|
97 Milan AC - Tottenham Hotspur FC 1-0
98 València CF - FC Schalke 04 2-0
99 Arsenal FC - FC Barcelona 1-2
100 AS Roma - Szachtar Donieck 3-1
101 Olympique Lyonnais - Real Madrid CF 1-0
102 FC København - Chelsea FC 0-0
103 Olympique de Marseille - Manchester United FC 0-0
104 FC Internazionale Milano - FC Bayern München 1-0 |
Ostatnio zmieniony przez Maro 2011-02-23, 13:39, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-02-15, 19:22
|
|
|
97 Milan AC - Tottenham Hotspur FC 2-0
98 València CF - FC Schalke 04 2-1
99 Arsenal FC - FC Barcelona 1-2
100 AS Roma - Szachtar Donieck 2-1
101 Olympique Lyonnais - Real Madrid CF 2-0
102 FC København - Chelsea FC 0-3
103 Olympique de Marseille - Manchester United FC 0-1
104 FC Internazionale Milano - FC Bayern München 1-3 |
|
|
|
|
|