Zamknięty przez: Kenshiro 2012-03-08, 11:43 |
Typy Liga Europy 2010/2011 |
Autor |
Wiadomość |
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-10-21, 19:02
|
|
|
Kolejka 3
49 Zienit Sankt Petersburg HNK Hajduk (Split) Grupa G 1-0
50 RSC Anderlecht AÉK (Ateny) Grupa G 1-0
51 BSC Young Boys Berno Odense Boldklub Grupa H 0-0
52 VfB Stuttgart 1893 Getafe CF Grupa H 2-1
53 Metalist Charków UC Sampdoria Grupa I 0-1
54 Debreceni VSC PSV Eindhoven Grupa I 0-1
55 BV Borussia Dortmund Paris Saint-Germain FC Grupa J 1-1
56 Karpaty Lwów Sevilla FC Grupa J 1-2
57 FC Utrecht Steaua Bukareszt Grupa K 2-1
58 SSC Napoli Liverpool FC Grupa K 1-2
59 CSKA Sofia SK Rapid Wiedeń Grupa L 1-1
60 Beşiktaş JK FC Porto Grupa L 0-1
61 Manchester City FC Lech Poznań Grupa A 2-0
62 FC Salzburg Juventus FC Grupa A 0-2
63 Club Atlético de Madrid Rosenborg BK Grupa B 0-0
64 AS Áris (Saloniki) TSV Bayer 04 Leverkusen Grupa B 0-1
65 Sporting Lizbona KAA Gent Grupa C 1-1
66 LOSC Lille Métropole Lewski Sofia Grupa C 0-0
67 Villarreal CF PAÓK (Saloniki) Grupa D 1-0
68 NK Dinamo (Zagrzeb) Club Brugge KV Grupa D 0-1
69 Sheriff Tiraspol BATE Borysów Grupa E 2-1
70 AZ (Alkmaar) Dynamo Kijów Grupa E 0-2
71 US Citta` di Palermo CSKA Moskwa Grupa F 0-1
72 AC Sparta Praga Lausanne-Sports Grupa F 2-1 |
|
|
|
|
REKLAMA
Fist Of The North Star
Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115
|
Wysłany: 2010-11-04, 20:01
|
|
|
|
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-11-04, 20:01
|
|
|
85 HNK Hajduk (Split) Zienit Sankt Petersburg Grupa G 0-0
86 AÉK (Ateny) RSC Anderlecht Grupa G 0-1
87 Odense Boldklub BSC Young Boys Berno Grupa H 1-0
88 Getafe CF VfB Stuttgart 1893 Grupa H 1-1
89 UC Sampdoria Metalist Charków Grupa I 0-2
90 PSV Eindhoven Debreceni VSC Grupa I 2-0
91 Paris Saint-Germain FC BV Borussia Dortmund Grupa J 2-1
92 Sevilla FC Karpaty Lwów Grupa J 2-1
93 Steaua Bukareszt FC Utrecht Grupa K 1-1
94 Liverpool FC SSC Napoli Grupa K 4-1
95 SK Rapid Wiedeń CSKA Sofia Grupa L 0-1
96 FC Porto Beşiktaş JK Grupa L 1-0 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-11-04, 20:02
|
|
|
Kolejka 4
85 HNK Hajduk (Split) Zienit Sankt Petersburg Grupa G 1-1
86 AÉK (Ateny) RSC Anderlecht Grupa G 1-0
87 Odense Boldklub BSC Young Boys Berno Grupa H 1-0
88 Getafe CF VfB Stuttgart 1893 Grupa H 0-0
89 UC Sampdoria Metalist Charków Grupa I 0-1
90 PSV Eindhoven Debreceni VSC Grupa I 1-0
91 Paris Saint-Germain FC BV Borussia Dortmund Grupa J 1-0
92 Sevilla FC Karpaty Lwów Grupa J 1-0
93 Steaua Bukareszt FC Utrecht Grupa K 0-0
94 Liverpool FC SSC Napoli Grupa K 3-0
95 SK Rapid Wiedeń CSKA Sofia Grupa L 0-0
96 FC Porto Beşiktaş JK Grupa L 1-0 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-01, 13:05
|
|
|
Kolejka 5
97 Zienit Sankt Petersburg RSC Anderlecht Grupa G 1 gru 10 2-2
98 HNK Hajduk (Split) AÉK (Ateny) Grupa G 1 gru 10 1-0
99 BSC Young Boys Berno VfB Stuttgart 1893 Grupa H 1 gru 10 3-1
100 Odense Boldklub Getafe CF Grupa H 1 gru 10 1-0
101 Metalist Charków Debreceni VSC Grupa I 1 gru 10 2-0
102 UC Sampdoria PSV Eindhoven Grupa I 1 gru 10 1-1
103 Manchester City FC FC Salzburg Grupa A 1 gru 10 3-0
104 Lech Poznań Juventus FC Grupa A 1 gru 10 0-2
105 Club Atlético de Madrid AS Áris (Saloniki) Grupa B 1 gru 10 2-1
106 Rosenborg BK TSV Bayer 04 Leverkusen Grupa B 1 gru 10 0-0
107 Sporting Lizbona LOSC Lille Métropole Grupa C 1 gru 10 1-1
108 KAA Gent Lewski Sofia Grupa C 1 gru 10 1-0
109 BV Borussia Dortmund Karpaty Lwów Grupa J 2 gru 10 2-0
110 Paris Saint-Germain FC Sevilla FC Grupa J 2 gru 10 0-0
111 FC Utrecht SSC Napoli Grupa K 2 gru 10 0-0
112 Steaua Bukareszt Liverpool FC Grupa K 2 gru 10 1-0
113 CSKA Sofia Beşiktaş JK Grupa L 2 gru 10 0-1
114 SK Rapid Wiedeń FC Porto Grupa L 2 gru 10 1-1
115 Villarreal CF NK Dinamo (Zagrzeb) Grupa D 2 gru 10 3-2
116 PAÓK (Saloniki) Club Brugge KV Grupa D 2 gru 10 1-0
117 Sheriff Tiraspol AZ (Alkmaar) Grupa E 2 gru 10 0-1
118 BATE Borysów Dynamo Kijów Grupa E 2 gru 10 2-0
119 US Citta` di Palermo AC Sparta Praga Grupa F 2 gru 10 3-3
120 CSKA Moskwa Lausanne-Sports Grupa F 2 gru 10 1-0 |
|
|
|
|
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-01, 19:11
|
|
|
Kolejka 5
103 Manchester City FC FC Salzburg Grupa A 1 gru 10 2-0
104 Lech Poznań Juventus FC Grupa A 1 gru 10 1-2
105 Club Atlético de Madrid AS Áris (Saloniki) Grupa B 1 gru 10 2-0
106 Rosenborg BK TSV Bayer 04 Leverkusen Grupa B 1 gru 10 1-2
107 Sporting Lizbona LOSC Lille Métropole Grupa C 1 gru 10 1-0
108 KAA Gent Lewski Sofia Grupa C 1 gru 10 2-0
109 BV Borussia Dortmund Karpaty Lwów Grupa J 2 gru 10 3-0
110 Paris Saint-Germain FC Sevilla FC Grupa J 2 gru 10 1-2
111 FC Utrecht SSC Napoli Grupa K 2 gru 10 0-1
112 Steaua Bukareszt Liverpool FC Grupa K 2 gru 10 1-1
113 CSKA Sofia Beşiktaş JK Grupa L 2 gru 10 1-1
114 SK Rapid Wiedeń FC Porto Grupa L 2 gru 10 0-1
115 Villarreal CF NK Dinamo (Zagrzeb) Grupa D 2 gru 10 3-1
116 PAÓK (Saloniki) Club Brugge KV Grupa D 2 gru 10 0-0
117 Sheriff Tiraspol AZ (Alkmaar) Grupa E 2 gru 10 0-1
118 BATE Borysów Dynamo Kijów Grupa E 2 gru 10 0-2
119 US Citta` di Palermo AC Sparta Praga Grupa F 2 gru 10 1-0
120 CSKA Moskwa Lausanne-Sports Grupa F 2 gru 10 2-0 |
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-02, 17:45
|
|
|
Kolejka 5 - 2010.12.02
109 BV Borussia Dortmund Karpaty Lwów Grupa J 2-0
110 Paris Saint-Germain FC Sevilla FC Grupa J 1-0
111 FC Utrecht SSC Napoli Grupa K 0-0
112 Steaua Bukareszt Liverpool FC Grupa K 0-3
113 CSKA Sofia Beşiktaş JK Grupa L 1-1
114 SK Rapid Wiedeń FC Porto Grupa L 0-1
115 Villarreal CF NK Dinamo (Zagrzeb) Grupa D 1-1
116 PAÓK (Saloniki) Club Brugge KV Grupa D 0-1
117 Sheriff Tiraspol AZ (Alkmaar) Grupa E 2-1
118 BATE Borysów Dynamo Kijów Grupa E 0-1
119 US Citta` di Palermo AC Sparta Praga Grupa F 0-2
120 CSKA Moskwa Lausanne-Sports Grupa F 1-0 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-15, 18:08
|
|
|
Kolejka 6 :
121 NK Dinamo (Zagrzeb) PAÓK (Saloniki) 1-0
122 Club Brugge KV Villarreal CF 0-0
123 AZ (Alkmaar) BATE Borysów 2-1
124 Dynamo Kijów Sheriff Tiraspol 3-1
125 AC Sparta Praga CSKA Moskwa 1-1
126 Lausanne-Sports US Citta` di Palermo 0-2
127 Karpaty Lwów Paris Saint-Germain FC 0-3
128 Sevilla FC BV Borussia Dortmund 0-1
129 SSC Napoli Steaua Bukareszt 0-0
130 Liverpool FC FC Utrecht 1-0
131 Beşiktaş JK SK Rapid Wiedeń 3-2
132 FC Porto CSKA Sofia 4-1
133 FC Salzburg Lech Poznań 0-0
134 Juventus FC Manchester City FC 1-0
135 AS Áris (Saloniki) Rosenborg BK 1-0
136 TSV Bayer 04 Leverkusen Club Atlético de Madrid 1-1
137 LOSC Lille Métropole KAA Gent 2-1
138 Lewski Sofia Sporting Lizbona 0-2
139 RSC Anderlecht HNK Hajduk (Split) 3-0
140 AÉK (Ateny) Zienit Sankt Petersburg 0-0
141 VfB Stuttgart 1893 Odense Boldklub 1-0
142 Getafe CF BSC Young Boys Berno 2-2
143 Debreceni VSC UC Sampdoria 1-3
144 PSV Eindhoven Metalist Charków 5-2 |
|
|
|
|
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-15, 18:31
|
|
|
Kolejka 6 :
121 NK Dinamo (Zagrzeb) - PAÓK (Saloniki) 2-0
122 Club Brugge KV - Villarreal CF 0-1
123 AZ (Alkmaar) - BATE Borysów 3-1
124 Dynamo Kijów - Sheriff Tiraspol 4-0
125 AC Sparta Praga - CSKA Moskwa 2-1
126 Lausanne Sports US - Citta` di Palermo 1-1
127 Karpaty Lwów - Paris Saint-Germain FC 0-2
128 Sevilla FC - BV Borussia Dortmund 1-2
129 SSC Napoli - Steaua Bukareszt 2-1
130 Liverpool FC - FC Utrecht 2-0
131 Beşiktaş JK - SK Rapid Wiedeń 0-0
132 FC Porto - CSKA Sofia 2-0
133 FC Salzburg - Lech Poznań 2-2
134 Juventus FC - Manchester City FC 2-1
135 AS Áris (Saloniki) - Rosenborg BK 1-1
136 TSV Bayer 04 Leverkusen - Club Atlético de Madrid 2-1
137 LOSC Lille Métropole - KAA Gent 1-0
138 Lewski Sofia - Sporting Lizbona 1-2
139 RSC Anderlecht - HNK Hajduk (Split) 2-0
140 AÉK (Ateny) - Zienit Sankt Petersburg 1-1
141 VfB Stuttgart 1893 - Odense Boldklub 2-0
142 Getafe CF BSC - Young Boys Berno 2-1
143 Debreceni VSC - UC Sampdoria 0-2
144 PSV Eindhoven - Metalist Charków 2-0 |
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-15, 21:07
|
|
|
127 Karpaty Lwów Paris Saint-Germain FC Grupa J 15 gru 10 21:05 Kolejka 6 0-1
128 Sevilla FC BV Borussia Dortmund Grupa J 15 gru 10 21:05 Kolejka 6 0-1
129 SSC Napoli Steaua Bukareszt Grupa K 15 gru 10 21:05 Kolejka 6 0-1
130 Liverpool FC FC Utrecht Grupa K 15 gru 10 21:05 Kolejka 6 3-0
131 Beşiktaş JK SK Rapid Wiedeń Grupa L 15 gru 10 21:05 Kolejka 6 0-1
132 FC Porto CSKA Sofia Grupa L 15 gru 10 21:05 Kolejka 6 1-0 |
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2010-12-15, 21:16
|
|
|
133 FC Salzburg Lech Poznań Grupa A 0-1
134 Juventus FC Manchester City FC Grupa A 1-0
135 AS Áris (Saloniki) Rosenborg BK Grupa B 0-0
136 TSV Bayer 04 Leverkusen Club Atlético de Madrid Grupa B 2-1
137 LOSC Lille Métropole KAA Gent Grupa C 1-0
138 Lewski Sofia Sporting Lizbona Grupa C 0-2
139 RSC Anderlecht HNK Hajduk (Split) Grupa G 1-0
140 AÉK (Ateny) Zienit Sankt Petersburg Grupa G 0-0
141 VfB Stuttgart 1893 Odense Boldklub Grupa H 1-1
142 Getafe CF BSC Young Boys Berno Grupa H 1-0
143 Debreceni VSC UC Sampdoria Grupa I 0-0
144 PSV Eindhoven Metalist Charków Grupa I 2-1 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-02-14, 18:29
|
|
|
145 AS Áris (Saloniki) - Manchester City FC 1-2
146 Rubin Kazań - FC Twente 2-0
147 Metalist Charków - TSV Bayer 04 Leverkusen 0-3
148 SSC Napoli - Villarreal CF 1-0
149 RSC Anderlecht - AFC Ajax 1-1
150 Lech Poznań - SC Braga 1-0
151 SL e Benfica - VfB Stuttgart 1893 0-0
152 BATE Borysów - Paris Saint-Germain FC 1-3
153 Beşiktaş JK - Dynamo Kijów 1-1
154 Rangers FC - Sporting Lizbona 1-0
155 AC Sparta Praga - Liverpool FC 1-0
156 FC Basel 1893 - Spartak Moskwa 2-2
157 BSC Young Boys Berno - Zienit Sankt Petersburg 2-3
158 PAÓK (Saloniki) - CSKA Moskwa 2-4
159 Sevilla FC - FC Porto 3-3
160 LOSC Lille Métropole - PSV Eindhoven 1-3 |
Ostatnio zmieniony przez Maro 2011-02-23, 13:44, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-02-15, 19:18
|
|
|
145 AS Áris (Saloniki) - Manchester City FC -
146 Rubin Kazań - FC Twente 1-1
147 Metalist Charków - TSV Bayer 04 Leverkusen 1-2
148 SSC Napoli - Villarreal CF 1-0
149 RSC Anderlecht - AFC Ajax 1-0
150 Lech Poznań - SC Braga 0-0
151 SL e Benfica - VfB Stuttgart 1893 1-1
152 BATE Borysów - Paris Saint-Germain FC 0-2
153 Beşiktaş JK - Dynamo Kijów 1-2
154 Rangers FC - Sporting Lizbona 2-1
155 AC Sparta Praga - Liverpool FC 0-1
156 FC Basel 1893 - Spartak Moskwa 0-1
157 BSC Young Boys Berno - Zienit Sankt Petersburg 1-2
158 PAÓK (Saloniki) - CSKA Moskwa 1-0
159 Sevilla FC - FC Porto 2-1
160 LOSC Lille Métropole - PSV Eindhoven 1-1 |
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1115 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-02-17, 21:00
|
|
|
154 Rangers FC - Sporting Lizbona 1-1
155 AC Sparta Praga - Liverpool FC 1-0
156 FC Basel 1893 - Spartak Moskwa 1-2
157 BSC Young Boys Berno - Zienit Sankt Petersburg 1-3
158 PAÓK (Saloniki) - CSKA Moskwa 2-0
159 Sevilla FC - FC Porto 0-2
160 LOSC Lille Métropole - PSV Eindhoven 0-3 |
|
|
|
|
Maro
Administrator Ghostbusters
Wiek: 33 Dołączył: 19 Paź 2009 Posty: 2718 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-02-23, 13:49
|
|
|
Rewanże :
161 CSKA Moskwa - PAÓK (Saloniki) -
162 FC Porto - Sevilla FC 1-0
163 Sporting Lizbona - Rangers FC 2-0
164 Liverpool FC - AC Sparta Praga 1-1
165 Spartak Moskwa - FC Basel 1893 1-1
166 Zienit Sankt Petersburg- BSC Young Boys Berno 1-0
167 PSV Eindhoven - LOSC Lille Métropole 1-0
168 TSV Bayer 04 Leverkusen - Metalist Charków 3-0
169 Villarreal CF - SSC Napoli 1-0
170 SC Braga - Lech Poznań 2-1
171 Dynamo Kijów - Beşiktaş JK 2-0
172 AFC Ajax - RSC Anderlecht 0-0
173 Manchester City FC - AS Áris (Saloniki) 1-0
174 VfB Stuttgart 1893 - SL e Benfica 1-0
175 Paris Saint-Germain FC - BATE Borysów 2-0
176 FC Twente - Rubin Kazań 3-1 |
|
|
|
|
Krystian
FC Bukowa
Dołączył: 20 Paź 2009 Posty: 826 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2011-02-23, 14:23
|
|
|
Rewanże :
161 CSKA Moskwa - PAÓK (Saloniki) -
162 FC Porto - Sevilla FC 2-0
163 Sporting Lizbona - Rangers FC 2-1
164 Liverpool FC - AC Sparta Praga 1-0
165 Spartak Moskwa - FC Basel 1893 2-0
166 Zienit Sankt Petersburg- BSC Young Boys Berno 2-1
167 PSV Eindhoven - LOSC Lille Métropole 1-0
168 TSV Bayer 04 Leverkusen - Metalist Charków 2-0
169 Villarreal CF - SSC Napoli 2-1
170 SC Braga - Lech Poznań 3-1
171 Dynamo Kijów - Beşiktaş JK 2-0
172 AFC Ajax - RSC Anderlecht 1-0
173 Manchester City FC - AS Áris (Saloniki) 2-0
174 VfB Stuttgart 1893 - SL e Benfica 2-1
175 Paris Saint-Germain FC - BATE Borysów 2-0
176 FC Twente - Rubin Kazań 3-0 |
|
|
|
|
|