obstawianie.jun.pl Strona Główna
 
Sezon XXVII » 8 Kolejka - Typy (29.03.2024 20:00)
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj   Download   Album   Statystyki     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maro
2011-12-20, 13:45
Odwołanie
Autor Wiadomość
Biceps 
Marcin

Wiek: 40
Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 186
Skąd: Będzin
Wysłany: 2011-06-16, 06:54   Odwołanie

Witam. w ostatniej tj 6 kolejce dostalem walkower w meczu z fc bukowa. nie obstawilem meczy bo strona sie nie ladowala. problem w tym ze mialem dostep do neta tylko przez kilka godzin. caly czas propowalem sie zalogowac i obstawic i nic. dlaczego z powodu bledow ze strona musze poniesc teraz walkower. prosze o osobne powtorzenie tego meczu.
_________________
----------> BICEPSY <----------
 
 
     
REKLAMA 
Ghostbusters

Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 2701
Wysłany: 2011-06-20, 11:10   

 
 
     
Maro 
Administrator
Ghostbusters

Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 2701
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-06-20, 11:10   

Witam,

Jeżeli mamy taka sytuacje ze strona nie działa, wtedy można wysyłać typy na maila "zawsze wysyłam przed każda kolejka mecze",

lub pisza sms do mnie "przecież każdy zna mój numer", to nie jest pierwsza przecież sytuacja ze stronka nie działa
w danej tj 6 kolejce kenshiro wysłał wszystkim swoje typy na maila, seba do dogrywki, Podobna sytuacja dotyczy tych graczy
którzy nie mieliby internetu wtedy stawiają na innym koncie, albo informują mnie ze nie mają dostępu do internetu i po
problemie.

"Jak to by wyglądało jakby np: ja gram z TOBĄ nie-obstawiłem meczy ponieważ stronka nie działa, a na drugi dzień wystawiam mecze zastępcze i stawiam typy a nikogo o tym nie informuje"

Reasumując, prośba o powtórzeniu meczu nie może zostać zaakceptowana...


Pozdrawiam

Maro
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


     obstawianie.jun.pl: Jun.pl - darmowe fora     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13


| | Darmowe fora | Reklama