Zamknięty przez: Kenshiro 2021-07-12, 17:16 |
Tabele Mistrzostwa Europy 2021 |
Autor |
Wiadomość |
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1116 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2021-06-13, 22:54 Tabele Mistrzostwa Europy 2021
|
|
|
LP. |
MECZ |
GRUPA |
DATA |
GODZ |
KOLEJKA |
WYNIK |
TYP |
1 |
Turcja - Włochy |
Grupa A |
11 czerwca |
21:00 |
1 Kolejka |
0-3 |
2 |
2 |
Walia - Szwajcaria |
Grupa A |
12 czerwca |
15:00 |
1 Kolejka |
1-1 |
X |
3 |
Dania - Finlandia |
Grupa B |
12 czerwca |
18:00 |
1 Kolejka |
0-1 |
2 |
4 |
Belgia - Rosja |
Grupa B |
12 czerwca |
21:00 |
1 Kolejka |
3-0 |
1 |
5 |
Anglia - Chorwacja |
Grupa D |
13 czerwca |
15:00 |
1 Kolejka |
1-0 |
1 |
6 |
Austria - Macedonia Północna |
Grupa C |
13 czerwca |
18:00 |
1 Kolejka |
3-1 |
1 |
7 |
Holandia - Ukraina |
Grupa C |
13 czerwca |
21:00 |
1 Kolejka |
3-2 |
1 |
8 |
Szkocja - Czechy |
Grupa D |
14 czerwca |
15:00 |
1 Kolejka |
0-2 |
2 |
9 |
Polska - Słowacja |
Grupa E |
14 czerwca |
18:00 |
1 Kolejka |
1-2 |
2 |
10 |
Hiszpania - Szwecja |
Grupa E |
14 czerwca |
21:00 |
1 Kolejka |
0-0 |
X |
11 |
Węgry - Portugalia |
Grupa F |
15 czerwca |
18:00 |
1 Kolejka |
0-3 |
2 |
12 |
Francja - Niemcy |
Grupa F |
15 czerwca |
21:00 |
1 Kolejka |
1-0 |
1 |
13 |
Finlandia - Rosja |
Grupa B |
16 czerwca |
15:00 |
2 Kolejka |
0-1 |
2 |
14 |
Turcja - Walia |
Grupa A |
16 czerwca |
18:00 |
2 Kolejka |
0-2 |
2 |
15 |
Włochy - Szwajcaria |
Grupa A |
16 czerwca |
21:00 |
2 Kolejka |
3-0 |
1 |
16 |
Ukraina - Macedonia Północna |
Grupa C |
17 czerwca |
15:00 |
2 Kolejka |
2-1 |
1 |
17 |
Dania - Belgia |
Grupa B |
17 czerwca |
18:00 |
2 Kolejka |
1-2 |
2 |
18 |
Holandia - Austria |
Grupa C |
17 czerwca |
21:00 |
2 Kolejka |
2-0 |
1 |
19 |
Szwecja - Słowacja |
Grupa E |
18 czerwca |
15:00 |
2 Kolejka |
1-0 |
1 |
20 |
Chorwacja - Czechy |
Grupa D |
18 czerwca |
18:00 |
2 Kolejka |
1-1 |
X |
21 |
Anglia - Szkocja |
Grupa D |
18 czerwca |
21:00 |
2 Kolejka |
0-0 |
X |
22 |
Węgry - Francja |
Grupa F |
19 czerwca |
15:00 |
2 Kolejka |
1-1 |
X |
23 |
Portugalia - Niemcy |
Grupa F |
19 czerwca |
18:00 |
2 Kolejka |
2-4 |
2 |
24 |
Hiszpania - Polska |
Grupa E |
19 czerwca |
21:00 |
2 Kolejka |
1-1 |
X |
25 |
Szwajcaria - Turcja |
Grupa A |
20 czerwca |
18:00 |
3 Kolejka |
3-1 |
1 |
26 |
Włochy - Walia |
Grupa A |
20 czerwca |
18:00 |
3 Kolejka |
1-0 |
1 |
27 |
Macedonia Północna - Holandia |
Grupa C |
21 czerwca |
18:00 |
3 Kolejka |
0-3 |
2 |
28 |
Ukraina - Austria |
Grupa C |
21 czerwca |
18:00 |
3 Kolejka |
0-1 |
2 |
29 |
Rosja - Dania |
Grupa B |
21 czerwca |
21:00 |
3 Kolejka |
1-4 |
2 |
30 |
Finlandia - Belgia |
Grupa B |
21 czerwca |
21:00 |
3 Kolejka |
0-2 |
2 |
31 |
Chorwacja - Szkocja |
Grupa D |
22 czerwca |
21:00 |
3 Kolejka |
3-1 |
1 |
32 |
Czechy - Anglia |
Grupa D |
22 czerwca |
21:00 |
3 Kolejka |
0-1 |
2 |
33 |
Słowacja - Hiszpania |
Grupa E |
23 czerwca |
18:00 |
3 Kolejka |
0-5 |
2 |
34 |
Szwecja - Polska |
Grupa E |
23 czerwca |
18:00 |
3 Kolejka |
3-2 |
1 |
35 |
Portugalia - Francja |
Grupa F |
23 czerwca |
21:00 |
3 Kolejka |
2-2 |
X |
36 |
Niemcy - Węgry |
Grupa F |
23 czerwca |
21:00 |
3 Kolejka |
2-2 |
X |
37 |
Walia - Dania |
Puchar |
26 czerwca |
18:00 |
1/8 finału |
0-4 |
2 |
38 |
Włochy - Austria |
Puchar |
26 czerwca |
21:00 |
1/8 finału |
0-0 |
X |
39 |
Holandia - Czechy |
Puchar |
27 czerwca |
18:00 |
1/8 finału |
0-2 |
2 |
40 |
Belgia - Portugalia |
Puchar |
27 czerwca |
21:00 |
1/8 finału |
1-0 |
1 |
41 |
Chorwacja - Hiszpania |
Puchar |
28 czerwca |
18:00 |
1/8 finału |
3-3 |
X |
42 |
Francja - Szwajcaria |
Puchar |
28 czerwca |
21:00 |
1/8 finału |
3-3 |
X |
43 |
Anglia - Niemcy |
Puchar |
29 czerwca |
18:00 |
1/8 finału |
2-0 |
1 |
44 |
Szwecja - Ukraina |
Puchar |
29 czerwca |
21:00 |
1/8 finału |
1-1 |
X |
45 |
Szwajcaria - Hiszpania |
Puchar |
2 lipca |
18:00 |
1/4 finału |
1-1 |
X |
46 |
Belgia - Włochy |
Puchar |
2 lipca |
21:00 |
1/4 finału |
1-2 |
2 |
47 |
Czechy - Dania |
Puchar |
3 lipca |
18:00 |
1/4 finału |
1-2 |
2 |
48 |
Ukraina - Anglia |
Puchar |
3 lipca |
21:00 |
1/4 finału |
0-4 |
2 |
49 |
Włochy - Hiszpania |
Puchar |
6 lipca |
21:00 |
1/2 finału |
1-1 |
X |
50 |
Anglia - Dania |
Puchar |
7 lipca |
21:00 |
1/2 finału |
1-1 |
X |
51 |
Włochy - Anglia |
Puchar |
11 lipca |
21:00 |
Finał |
1-1 |
X |
|
Ostatnio zmieniony przez Kenshiro 2021-07-12, 15:02, w całości zmieniany 8 razy |
|
|
|
|
REKLAMA
Fist Of The North Star
Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1116
|
Wysłany: 2021-06-17, 23:37
|
|
|
|
Ostatnio zmieniony przez Kenshiro 2021-07-12, 15:02, w całości zmieniany 8 razy |
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1116 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2021-06-17, 23:37
|
|
|
LP. |
DRUŻYNA |
GRACZ |
PKT. |
WYNIK |
TYP |
PUDŁO |
SUMA |
BRAK |
1 |
Janecki Kamil |
A |
80 |
8 |
20 |
23 |
51 |
0 |
2 |
Wiesiołek Krystian |
Krystian |
78 |
8 |
19 |
24 |
51 |
0 |
3 |
Lichwała Izabela |
A |
78 |
8 |
19 |
21 |
48 |
3 |
4 |
Świątek Olek |
A |
77 |
5 |
26 |
20 |
51 |
0 |
5 |
Kostuj Mariusz |
A |
72 |
8 |
16 |
27 |
51 |
0 |
6 |
Mierzwiak Krzysztof |
Rolnik |
71 |
7 |
18 |
25 |
50 |
1 |
7 |
Wiesiołek Paweł |
Kenshiro |
70 |
8 |
15 |
28 |
51 |
0 |
8 |
Duda Olek |
A |
69 |
5 |
22 |
24 |
51 |
0 |
9 |
Kosmała Przemek |
przemo |
68 |
6 |
19 |
25 |
50 |
1 |
10 |
Badura Mariusz |
A |
68 |
6 |
19 |
25 |
50 |
1 |
11 |
Habdas Tomek |
A |
68 |
4 |
24 |
23 |
51 |
0 |
12 |
Pyka Marcin |
A |
67 |
7 |
16 |
28 |
51 |
0 |
13 |
Lubos Szymon |
A |
67 |
5 |
21 |
25 |
51 |
0 |
14 |
Skrobek Daniel |
Skrobas |
67 |
5 |
21 |
22 |
48 |
3 |
15 |
Ociepka Daniel |
Ociep |
65 |
3 |
25 |
22 |
50 |
1 |
16 |
Korkus Remik |
A |
64 |
4 |
22 |
25 |
51 |
0 |
17 |
Dudek Paweł |
A |
62 |
6 |
16 |
28 |
50 |
1 |
18 |
Mielczarek Rafał |
A |
62 |
4 |
21 |
26 |
51 |
0 |
19 |
Wierzbicki Andrzej |
A |
61 |
5 |
18 |
27 |
50 |
1 |
20 |
Kamiński Tomasz |
A |
59 |
5 |
17 |
28 |
50 |
1 |
21 |
Lukasek Karol |
A |
59 |
3 |
22 |
26 |
51 |
0 |
22 |
Kierat Łukasz |
A |
59 |
3 |
22 |
21 |
46 |
5 |
23 |
Zacharuk Michał |
A |
58 |
4 |
19 |
28 |
51 |
0 |
24 |
Paszek Mariusz |
A |
57 |
5 |
16 |
28 |
49 |
2 |
25 |
Broj Adam |
A |
56 |
4 |
18 |
27 |
49 |
2 |
26 |
Wróbel Darek |
A |
55 |
3 |
20 |
28 |
51 |
0 |
27 |
Wiesiołek Marek |
Maro |
55 |
1 |
25 |
25 |
51 |
0 |
28 |
Urban Tomek |
A |
53 |
3 |
19 |
29 |
51 |
0 |
29 |
Warzecha Michał |
A |
53 |
3 |
19 |
25 |
47 |
4 |
30 |
Pietrzak Michał |
A |
52 |
4 |
16 |
28 |
48 |
3 |
31 |
Copiak Wiesław |
A |
51 |
3 |
18 |
30 |
51 |
0 |
32 |
Kliś Krzysztof |
Hooligans |
51 |
1 |
23 |
24 |
48 |
3 |
33 |
Kubina Jacek |
A |
49 |
5 |
12 |
25 |
42 |
9 |
34 |
Stolarczyk Krystyna |
A |
48 |
2 |
19 |
30 |
51 |
0 |
35 |
Skworc Grzegorz |
A |
48 |
2 |
19 |
29 |
50 |
1 |
36 |
Banczarek Krzysztof |
A |
47 |
1 |
21 |
28 |
50 |
1 |
37 |
Paprotny Marek |
A |
44 |
4 |
12 |
25 |
41 |
10 |
38 |
Pawęzowski Karol |
A |
43 |
3 |
14 |
32 |
49 |
2 |
39 |
Skawicki Piotr |
A |
37 |
1 |
16 |
31 |
48 |
3 |
|
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1116 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2021-07-12, 15:29
|
|
|
GRUPA A
lp. |
Drużyna |
Mecze |
Z |
R |
P |
BR+ |
BR- |
Stat B |
Pkt |
1 |
Włochy |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
0 |
7 |
9 |
2 |
Walia |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
1 |
4 |
3 |
Szwajcaria |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
4 |
Turcja |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
8 |
-7 |
0 |
|
|
GRUPA B
lp. |
Drużyna |
Mecze |
Z |
R |
P |
BR+ |
BR- |
Stat B |
Pkt |
1 |
Belgia |
3 |
3 |
0 |
0 |
7 |
1 |
6 |
9 |
2 |
Dania |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
4 |
1 |
3 |
3 |
Finlandia |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
3 |
4 |
Rosja |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
3 |
|
GRUPA C
lp. |
Drużyna |
Mecze |
Z |
R |
P |
BR+ |
BR- |
Stat B |
Pkt |
1 |
Holandia |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
2 |
6 |
9 |
2 |
Austria |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
3 |
1 |
6 |
3 |
Ukraina |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
4 |
Macedonia Północna |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
|
|
GRUPA D
lp. |
Drużyna |
Mecze |
Z |
R |
P |
BR+ |
BR- |
Stat B |
Pkt |
1 |
Anglia |
3 |
2 |
1 |
0 |
2 |
0 |
2 |
7 |
2 |
Chorwacja |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
3 |
1 |
4 |
3 |
Czechy |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
1 |
4 |
4 |
Szkocja |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
|
GRUPA E
lp. |
Drużyna |
Mecze |
Z |
R |
P |
BR+ |
BR- |
Stat B |
Pkt |
1 |
Szwecja |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
2 |
7 |
2 |
Hiszpania |
3 |
1 |
2 |
0 |
6 |
1 |
5 |
5 |
3 |
Słowacja |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
3 |
4 |
Polska |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
1 |
|
|
GRUPA F
lp. |
Drużyna |
Mecze |
Z |
R |
P |
BR+ |
BR- |
Stat B |
Pkt |
1 |
Francja |
3 |
1 |
2 |
0 |
4 |
3 |
1 |
5 |
2 |
Niemcy |
3 |
1 |
1 |
1 |
6 |
5 |
1 |
4 |
3 |
Portugalia |
3 |
1 |
1 |
1 |
7 |
6 |
1 |
4 |
4 |
Węgry |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
|
|
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1116 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2021-07-12, 16:52
|
|
|
1/8 FINAŁU
Mecz 40
Belgia |
1-0 |
Portugalia |
|
|
Mecz 38
Włochy |
0-0 D2-1 |
Austria |
|
|
Mecz 44
Szwecja |
1-1 D0-1 |
Ukraina |
|
|
Mecz 43
Anglia |
2-0 |
Niemcy |
|
Mecz 46
Belgia |
1-2 |
Włochy |
|
1/4 FINAŁU
|
Mecz 48
Ukraina |
0-4 |
Anglia |
|
1/2 FINAŁU - Mecz 49
Włochy |
1-1 D0-0 K4-2 |
Hiszpania |
|
|
FINAŁ - Mecz 51
Włochy |
1-1 D0-0 K3-2 |
Anglia |
|
|
1/2 FINAŁU - Mecz 50
Anglia |
1-1 D1-0 |
Dania |
|
Mecz 45
Szwajcaria |
1-1 D0-0 K1-3 |
Hiszpania |
|
1/4 FINAŁU
|
|
1/8 FINAŁU
Mecz 42
Francja |
3-3 D0-0 K4-5 |
Szwajcaria |
|
|
Mecz 41
Chorwacja |
3-3 D0-2 |
Hiszpania |
|
|
Mecz 39
Holandia |
0-2 |
Czechy |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kenshiro
Administrator Fist Of The North Star
Wiek: 43 Dołączył: 18 Paź 2009 Posty: 1116 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2021-07-12, 17:16
|
|
|
Klasyfikacja Drużyn
LP. |
DRUŻYNA |
Faza |
1 |
Włochy |
Zwycięzca |
2 |
Anglia |
Finał |
3 |
Hiszpania |
Półfinał |
. |
Dania |
Półfinał |
5 |
Belgia |
Ćwierćfinał |
. |
Czechy |
Ćwierćfinał |
. |
Szwajcaria |
Ćwierćfinał |
. |
Ukraina |
Ćwierćfinał |
9 |
Holandia |
1/8 finału |
. |
Szwecja |
1/8 finału |
. |
Austria |
1/8 finału |
. |
Francja |
1/8 finału |
. |
Chorwacja |
1/8 finału |
. |
Portugalia |
1/8 finału |
. |
Niemcy |
1/8 finału |
. |
Walia |
1/8 finału |
17 |
Finlandia |
Faza grupowa |
18 |
Rosja |
Faza grupowa |
19 |
Słowacja |
Faza grupowa |
20 |
Węgry |
Faza grupowa |
21 |
Polska |
Faza grupowa |
22 |
Szkocja |
Faza grupowa |
23 |
Turcja |
Faza grupowa |
24 |
Macedonia Północna |
Faza grupowa |
|
|
|
|
|
|